یکی از سوالاتی که مشتریان چه به صورت حضوری و تلفنی از باربری عدل کرج پرسیده میشود تعرفه حمل بار با اتوبوس است که در این مقاله ما درباره به توضیح هر یک خواهیم پرداخت.

  • محاسبه آنلاین هزینه باربری با اتوبوس
  • تعرفه حمل بار با اتوبوس
  • هزینه باربری بین شهری

توجه داشته باشید که عوامل مختلفی بر تعیین تعرفه حمل بار با اتوبوس و بالا و پایین آمدن قیمت آن تاثیر گذار خواهد بود که در این بخش به هر یک اشاره خواهیم کرد.

تعرفه حمل بار با اتوبوس

 

محاسبه آنلاین هزینه باربری با اتوبوس

محاسبه آنلاین بار با اتوبوس با توجه به وزن و حجم بار کمی سخت است ولی شما میتوانید به جای محاسبه آنلاین هزینه باربری با اتوبوس یک تماس با باربری عدل کرج گرفته و علاوه بر تعیین قیمت ارسال بار با اتوبوس از ترمینال، زمان دقیق بارگیری بار نیز مطلع شوید و همچنین از تخفیفات باشگاه مشتریان ما نیز بهره ببرید.

برخی از مشتریان ارسال کالا به شهرستان با اتوبوس با توجه به داشتن بار مداوم (آنلاین شاپ ها و مغازه داران) جزء باشگاه مشتریان باربری عدل کرج قرار خواهند گرفت که علاوه بر قیمت مناسب تر ارسال بار میتوانند از خدمات باربری عدا کرج که عبارتند از

  • دریافت وجه کالای فروخته شده خود از مشتری در زمان تحویل بار در شهر مقصد توسط باربری و واریز مبلغ به آنلاین شاپ (پرداخت درب منزل) استفاده نمایند.
  • امکان پرداخت تعرفه باربری در شهر مبدا و مقصد (پیش کرایه و پس کرایه) وجود دارد.
  • کلاهای شکستنی را میتوانید با خیال راحت و با اطلاع دادن به مسئول باربری بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به شهرستان ارسال نمایید.

محاسبه آنلاین هزینه باربری با اتوبوس

ارسال کالا به شهرستان

یکی از قرون به صرفه ترین راه های ارسال کالا به شهرستان با اتوبوس میباشد که علاوه بر قیمت عادلانه آن، کالای مورد نظر خود را یکروزه به شهر مقصد ارسال خواهید کرد که این خود یکی از بزرگترین مزایای ارسال بار به شهرستان با اتوبوس است که نسبت به بقیه روش های ارسال خود نمایی میکند. در ارسال کالا به شهرستان و حمل و نقل بین شهری ( ارسال بار با اتوبوس ) سریع ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب است.

تعرفه حمل بار با اتوبوس از کرج به سایر استان‌ها

تعرفه حمل بار با اتوبوس از کرج به سایر استان ها متفاوت است. مسافت بین شهری و تعداد اتوبوس ها و حجم و وزن بار قیمت ارسال بار با اتوبوس از کرج به تمامی شهر ها را متغییر میکند.

جهت استعلام قیمت ارسال بار از کرج به تمامی نقاط ایران میتوانید با باربری عدل کرج تماس حاصل نمایید.

آدرس کرج ترمینال شهید کلانتری قسمت انبارها باربری عدل کرج انبار شماره 7 – کشاورز

تلفن تماس : 09108828259

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *