هزینه ارسال بار با اتوبوس

هزینه ارسال بار با اتوبوس از سوالات پر تکرار مشتریان و کاربران در فضای مجازی است که ما مسئولین باربری، زیاد با آن رو برو هستیم. همانطور که میدانیم باربری کالا یا محصول نیست که بتوان برای آن قیمت ثابتی را در سایت درج کرد و تعرفه ارسال بار با اتوبوس با توجه به اینکه عوامل متعددی بر بالا و پایین آمدن قیمت باربری در کرج تاثیر گذار خواهد بود که در ادامه به عوامل تاثیرگذار بر تعرفه باربری و هزینه باربری بین شهری خواهیم پرداخت.

عوامل موثر بر هزینه باربری در کرج

آیتم های مختلفی بر افزایش و کاهش قیمت باربری در کرج موثر است که در این بخش به آن میپردازیم. ارسال بار از کرج به شهرستان با اتوبوس یکی از بهترین و سریعترین روش های ارسال است. در این روش علاوه بر اینکه ارسال در همان روز انجام شده و روز بعد بار ارسال در شهر مقصد قابل تحویل است، از نظر قیمت نیز بسیار مقرون بصرفه تر از روش های باربری دیگر است. در ادامه به عوامل موثر در هزینه ارسال بار با اتوبوس اشاره خواهیم کرد.

 

هزینه ارسال بار با اتوبوس

 

عوامل تعیین کننده هزینه ارسال بار با اتوبوس

عوامل متعددی بر هزینه باربری و همینطور هزینه ارسال بار با اتوبوس تاثیرگذار خواهد بود که در ادامه به توضیح مختصر آن خواهیم پرداخت. برخی از عوامل موثر بر هزینه باربری در کرج عبارتند از :

  • ابعاد و اندازه بار: یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه ارسال بار از کرج به شهرستان با اتوبوس حجم و ابعاد بار است. هرچقدر حجم بار بزرگتر و جاگیرتر باشد هزینه باربری نیز افزایش پیدا میکند و بلعکس هرچقدر حجم بار ارسالی کوچکتر باشد هزینه نیز کاهش پیدا میکند.
  • وزن بار: وزن بار نیز در قیمت گذاری و هزینه ارسال بار با اتوبوس تاثیرگذار است. هرچه وزن بار بالاتر باشد قیمت ارسال بار با اتوبوس نیز گرانتر خواهد شد. البته باربری عدل کرج تخفیفاتی برای مشتریان خود قرارمیدهد تا با خیالی راحت بارهای خرده و عمده و سنگین را با قیمتی مناسب به تمامی شهرها و شهرستان ها ارسال نمایند.
  • زمان ارسال بار : در نحوه ارسال بار از کرج به شهرستان با اتوبوس زمان ارسال بار بر هزینه باربری از کرج به شهرستان تاثیرگذار نیست. این موضوع به این دلیل است که تمامی بارها در باربری عدل کرج بصورت یکروزه با اتوبوس ارسال خواهد شد و این موضوع از خدمات ویژه و وظایف ما میباشد و بابت آن هیچ هزینه مازاد و بر افزایش قیمت باربری تاثیرگذار نخواهد بود.
  • قیمت سوخت : همه ما میدانیم از مهم ترین عوامل در ایجاد تورم بالا رفتن قیمت سوخت در کشور است زیرا موجب بالاتر رفتن قیمت در خدمات کالارسانی میشود. پس بالاتر روفتن قیمت سوخت بنزین و گازوئیل در افزایش هزینه ارسال بار نیز تاثیرگذار است.
  • عقد قرارداد با شرکت ها، تولیدی ها و ارگان ها : اگر شما در ماه چند بسته به شهر های مختلف ارسال میکنید میتوانید با عقد قرارداد با باربری عدل کرج تمامی بارهای عمده و خرده خود را با قیمتی مناسب تر از حالت معمول ارسال کنید.

هزینه ارسال بار با اتوبوس

لیست قیمت باربری کرج

باربری با اتوبوس همانطور که از نامش پیداست یعنی ارسال بار با اتوبوس است بنابراین بارهای بارنامه شده از سوی باربری در قسمت جای بار اتوبوس قرار میگیرد و با رسیدن اتوبوس به شهر مقصد تمامی بارها به باربری و تعاونی طرف قرارداد تحویل و انبارداری خواهد شد تا با مراجعه دریافت کننده و با ارائه مدارک به ایشان تحویل داده میشود. بنابراین هر اتوبوس به اندازه و وزنی مشخص مجاز به بارگذاری بسته های ارسالی است که یک نکته مهم در قیمت گذاری بارهای ارسالی و هزینه ارسال بار با اتوبوس میتوان در نظر گرفت.

اگر به دنبال لیست قیمت باربری کرج و هزینه ارسال بار با اتوبوس هستید بدانید لیست ثابتی در سایتها موجود نیست و فقط با تماس تلفنی با باربری عدل کرج میتوانید از قیمت و هزینه ارسال بار خود از کرج به شهرستان مطلع شوید یا قیمت به روز شده و لیست قیمت باربری کرج را از مسئول باربری درخواست نمایید.

 

باربری عدل کرج = باربری ارزان در کرج = بهترین باربری در کرج = هزینه ارسال بار با اتوبوس

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *